Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdar Chlopi,

jak jistě někteří víte,tak minulý víkend proběhl ve znamení dalšího utužování našeho týmu a to způsobem velké grill párty Bolatice 2009.

Vše začalo v páteček,kdy Bertík vlastními silami dokůlal na svou zahradu bečinku 10-ti stupňového pivínka včetně chladícího zařízení nejmenované firmy a vše nainstaloval pod svou pergolu a čekal na první návštěvníky.

Dočkal se cca v 16-náct hodin,kdy dorazila moje maličkost s rozvětvenou rodinkou a čekali jsme u pivínka kdo se ještě objeví,neboť hned ze startu se pár lidí omluvilo,takže nebylo jisté kolik nás bude.Nicméně nakonec po né tak dlouhém čekání jsme se dočkali naší skvělé základní sestavy týmu + části realizačního týmu a vše mohlo v duchu dobré nálady začít.Děti si hrály na plácku fotbálek a poté i volejbálek,že Deane? :-).

Celou zahrádkou se posléze a kořalce nesly i nějaké ty lidové zpěvy (což se asi sousedům a tchýni moc nelíbilo a v této mé chvilce přiznám se,ani mé drahé polovičce pozn.red.).Nevím tedy jak to máte vy,ale když jdu pít sám,tak je jí to jedno jak kde vypadám,ale když jsem někde s ní,tak chce,abych pil s Mírou,ale ani přesto mne král Miroslav nedokázal ohlídat,čím je to způsobené?

Kolem 11-té hodiny večerní se to slušně rozjelo :-) i na místní zábavě,ale tady to raději nebudu rozebírat,ať víte někteří chlopi o co všechno jste přišli.Po návratu z místní zábavy jsme ještě cosik pod pergolkou popili,pobékali jsme si a někteří jedinci měli velkou chuť na grilované masíčko :-).

Cca kolem 1.30 hod jsme se tak nějak postupně dostávali do lóží pro nás našimi hostiteli velmi útulně připravených.

Véééélikáááááánské dííííky patří našim hostitelům Romanovi alias Bertíkovi a v neposlední řadě jeho drahé polovičce Karin a za trpělivost,také její mamince.

Ještě jednou moc a moc díky a až opravíte plotek a koupíte novou zahradní židli určitě se dorazíme znovu vyfotit a pohodlně se posadit :-),že Alešku :-).

Do fotogalerie přikládám pro ukázku pár fotek z tohoto výborného soustředění :-).

 

Náhledy fotografií ze složky